Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dążymy do ochrony Twojej prywatności. Nigdy nie sprzedajemy danych osobowych użytkownika (w tym wiadomości e-mail, nazwiska lub danych demograficznych) firmom zewnętrznym. Jeśli zdecydujesz się nie otrzymywać naszego biuletynu, nigdy nie wyślemy Ci niechcianych wiadomości e-mail. Jeśli dokonasz płatności za pomocą karty kredytowej, możesz być w 110% pewien, że twoje dane osobowe są bezpieczne. Podczas procesu realizacji transakcji korzystamy z 256-bitowego szyfrowania SSL (Secure Socket Layer Layer), z wyjątkiem firmy dostarczającej przesyłkę.

Udostępniamy tylko twój adres wysyłki i numer telefonu firmie przewozowej. Przechowujemy Twoje dane w naszych bazach danych w celu przeprowadzenia audytów, śledzenia klientów i przepisów bankowych. Informacje, które od Ciebie zbieramy, są używane wyłącznie w celu przetworzenia i wysłania Twojego zamówienia. Twój adres e-mail służy wyłącznie do potwierdzenia zamówienia i numeru śledzenia przesyłki. Twój numer telefonu służy do kontaktowania się z Tobą w przypadku problemów z wypełnieniem lub dostarczeniem Twojego zamówienia.

Zabezpieczenia

Ta strona zawiera środki bezpieczeństwa chroniące utratę, niewłaściwe użycie i zmianę informacji znajdujących się pod naszą kontrolą. Materiały wrażliwe lub osobiste są obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników i nie są przechowywane w otwartych przestrzeniach naszego serwera. Nasze zasady bezpieczeństwa zabraniają również przesyłania osobistych materiałów, takich jak informacje o koncie, chyba że zostały zaszyfrowane za pomocą zatwierdzonych metod.

Wybór / rezygnacja

Nasz sklep nie sprzedaje informacji o klientach żadnym stronom trzecim. Przechowujemy twoje dane w naszych bazach danych w takich celach, jak audyty, śledzenie klienta i przepisy bankowe. Od czasu do czasu wysyłamy klientom e-mail informacje o ofertach specjalnych dotyczących zakupów odpowiadających ich potrzebom.

Wszystkie informacje przesłane do witryny pozostaną całkowicie poufne.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, chcielibyśmy wiedzieć, abyśmy mogli rozwiązać te problemy. Skontaktuj się z nami przez e-mail

Powrót